www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
İsveç
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
2. Lig, Sodra Svealand
1. Lig Güney Grubu
1. Lig Kuzey Grubu
2. Lig, Norra Gotaland
2. Lig, Norra Svealand
2. Lig, Norrland
2. Lig, Sodra Gotaland
2. Lig, Vastra Gotaland
2.Lig,Östra Götaland
Allsvenskan
Damallsvenskan,Kadınlar
Division 2, Yükselme Playoffları
Ettan, Düşme/Yükselme
İsveç Kupası
İsveç Kupası Bayanlar
Superettan
Süper Kupa
Süper Kupa Bayanlar
Sezon
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2014
2. Lig, Sodra Svealand 2024
2. Lig, Sodra Svealand 2023
2. Lig, Sodra Svealand 2022
2. Lig, Sodra Svealand 2021
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2020
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2019
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2018
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2017
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2016
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2015
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2013
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2012
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2011
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2010
2. Lig, Güney Svealand 2009
2. Lig, Güney Svealand 2008
2. Lig, Doğu Svealand 2007
2. Lig, Doğu Svealand 2006
Maçlar
04.10.2014 | IK Sleipner - Arameiska Syrianska
12.04.2014 | Eskilstuna City FK - Ekero IK
12.04.2014 | Rynninge IK - Nacka FF
12.04.2014 | IK Sleipner - Karlslund
12.04.2014 | Sodertalje FK - Arameiska Syrianska
13.04.2014 | FC Gute - Smedby AIS
13.04.2014 | FC Linkoping City - Karlskoga
13.04.2014 | Varmbols FC - Enskede
18.04.2014 | Eskilstuna City FK - FC Linkoping City
19.04.2014 | Karlslund - Sodertalje FK
19.04.2014 | Arameiska Syrianska - Rynninge IK
21.04.2014 | Karlskoga - FC Gute
21.04.2014 | Enskede - IK Sleipner
21.04.2014 | Nacka FF - Ekero IK
21.04.2014 | Smedby AIS - Varmbols FC
26.04.2014 | FC Linkoping City - Nacka FF
26.04.2014 | IK Sleipner - Smedby AIS
26.04.2014 | Karlslund - Arameiska Syrianska
26.04.2014 | Sodertalje FK - Enskede
27.04.2014 | FC Gute - Eskilstuna City FK
27.04.2014 | Ekero IK - Rynninge IK
27.04.2014 | Varmbols FC - Karlskoga
30.04.2014 | Arameiska Syrianska - Ekero IK
01.05.2014 | Eskilstuna City FK - Varmbols FC
01.05.2014 | Karlskoga - IK Sleipner
01.05.2014 | Nacka FF - FC Gute
01.05.2014 | Rynninge IK - FC Linkoping City
01.05.2014 | Smedby AIS - Sodertalje FK
01.05.2014 | Enskede - Karlslund
04.05.2014 | FC Gute - Rynninge IK
04.05.2014 | FC Linkoping City - Ekero IK
04.05.2014 | Karlslund - Smedby AIS
04.05.2014 | IK Sleipner - Eskilstuna City FK
04.05.2014 | Sodertalje FK - Karlskoga
04.05.2014 | Varmbols FC - Nacka FF
05.05.2014 | Enskede - Arameiska Syrianska
09.05.2014 | Karlskoga - Karlslund
10.05.2014 | Nacka FF - IK Sleipner
10.05.2014 | Eskilstuna City FK - Sodertalje FK
10.05.2014 | Smedby AIS - Enskede
10.05.2014 | Ekero IK - FC Gute
10.05.2014 | Arameiska Syrianska - FC Linkoping City
10.05.2014 | Rynninge IK - Varmbols FC
11.05.2014 | Eskilstuna City FK - Betnahrin Suryoye
16.05.2014 | Karlslund - Eskilstuna City FK
17.05.2014 | Enskede - Karlskoga
17.05.2014 | Smedby AIS - Arameiska Syrianska
17.05.2014 | Betnahrin Suryoye - Nacka FF
17.05.2014 | Sodertalje FK - Nacka FF
18.05.2014 | FC Gute - FC Linkoping City
18.05.2014 | Varmbols FC - Ekero IK
18.05.2014 | IK Sleipner - Rynninge IK
22.05.2014 | Rynninge IK - Betnahrin Suryoye
22.05.2014 | Rynninge IK - Sodertalje FK
23.05.2014 | FC Linkoping City - Varmbols FC
24.05.2014 | Eskilstuna City FK - Enskede
24.05.2014 | Karlskoga - Smedby AIS
24.05.2014 | Arameiska Syrianska - FC Gute
24.05.2014 | Nacka FF - Karlslund
25.05.2014 | Ekero IK - IK Sleipner
28.05.2014 | Smedby AIS - Eskilstuna City FK
28.05.2014 | Karlslund - Rynninge IK
29.05.2014 | Karlskoga - Arameiska Syrianska
29.05.2014 | Enskede - Nacka FF
29.05.2014 | Betnahrin Suryoye - Ekero IK
29.05.2014 | Sodertalje FK - Ekero IK
29.05.2014 | Varmbols FC - FC Gute
29.05.2014 | IK Sleipner - FC Linkoping City
31.05.2014 | Eskilstuna City FK - Karlskoga
01.06.2014 | FC Gute - IK Sleipner
01.06.2014 | Ekero IK - Karlslund
01.06.2014 | Rynninge IK - Enskede
01.06.2014 | Nacka FF - Smedby AIS
01.06.2014 | Arameiska Syrianska - Varmbols FC
02.06.2014 | FC Linkoping City - Betnahrin Suryoye
02.06.2014 | FC Linkoping City - Sodertalje FK
06.06.2014 | Karlskoga - Nacka FF
06.06.2014 | Smedby AIS - Rynninge IK
07.06.2014 | Eskilstuna City FK - Arameiska Syrianska
07.06.2014 | Enskede - Ekero IK
07.06.2014 | Betnahrin Suryoye - FC Gute
07.06.2014 | Sodertalje FK - FC Gute
07.06.2014 | Karlslund - FC Linkoping City
08.06.2014 | IK Sleipner - Varmbols FC
13.06.2014 | Rynninge IK - Karlskoga
14.06.2014 | FC Gute - Karlslund
14.06.2014 | FC Linkoping City - Enskede
14.06.2014 | Ekero IK - Smedby AIS
14.06.2014 | Nacka FF - Eskilstuna City FK
14.06.2014 | Arameiska Syrianska - IK Sleipner
15.06.2014 | Varmbols FC - Betnahrin Suryoye
15.06.2014 | Varmbols FC - Sodertalje FK
18.06.2014 | Smedby AIS - FC Linkoping City
19.06.2014 | Nacka FF - Arameiska Syrianska
19.06.2014 | Eskilstuna City FK - Rynninge IK
22.06.2014 | Karlskoga - Ekero IK
22.06.2014 | Enskede - FC Gute
22.06.2014 | Betnahrin Suryoye - IK Sleipner
22.06.2014 | Karlslund - Varmbols FC
22.06.2014 | Sodertalje FK - IK Sleipner
27.06.2014 | Varmbols FC - Smedby AIS
28.06.2014 | FC Gute - Karlskoga
28.06.2014 | Betnahrin Suryoye - Karlslund
28.06.2014 | IK Sleipner - Enskede
28.06.2014 | FC Linkoping City - Eskilstuna City FK
28.06.2014 | Sodertalje FK - Karlslund
28.06.2014 | Rynninge IK - Arameiska Syrianska
29.06.2014 | Ekero IK - Nacka FF
26.07.2014 | Karlskoga - FC Linkoping City
26.07.2014 | Enskede - Varmbols FC
26.07.2014 | Smedby AIS - FC Gute
26.07.2014 | Karlslund - IK Sleipner
26.07.2014 | Arameiska Syrianska - Betnahrin Suryoye
26.07.2014 | Arameiska Syrianska - Sodertalje FK
27.07.2014 | Nacka FF - Rynninge IK
27.07.2014 | Ekero IK - Eskilstuna City FK
02.08.2014 | Eskilstuna City FK - FC Gute
02.08.2014 | Karlskoga - Varmbols FC
02.08.2014 | Enskede - Betnahrin Suryoye
02.08.2014 | Enskede - Sodertalje FK
02.08.2014 | Rynninge IK - Ekero IK
02.08.2014 | Nacka FF - FC Linkoping City
02.08.2014 | Arameiska Syrianska - Karlslund
04.08.2014 | Smedby AIS - IK Sleipner
09.08.2014 | Betnahrin Suryoye - Smedby AIS
09.08.2014 | FC Linkoping City - Rynninge IK
09.08.2014 | Sodertalje FK - Smedby AIS
09.08.2014 | IK Sleipner - Karlskoga
09.08.2014 | Karlslund - Enskede
10.08.2014 | Ekero IK - Arameiska Syrianska
10.08.2014 | FC Gute - Nacka FF
10.08.2014 | Varmbols FC - Eskilstuna City FK
16.08.2014 | Eskilstuna City FK - IK Sleipner
16.08.2014 | Karlskoga - Betnahrin Suryoye
16.08.2014 | Karlskoga - Sodertalje FK
16.08.2014 | Rynninge IK - FC Gute
16.08.2014 | Smedby AIS - Karlslund
16.08.2014 | Arameiska Syrianska - Enskede
16.08.2014 | Nacka FF - Varmbols FC
17.08.2014 | Ekero IK - FC Linkoping City
22.08.2014 | Karlslund - Karlskoga
23.08.2014 | Enskede - Smedby AIS
23.08.2014 | Betnahrin Suryoye - Eskilstuna City FK
23.08.2014 | FC Linkoping City - Arameiska Syrianska
23.08.2014 | Sodertalje FK - Eskilstuna City FK
24.08.2014 | IK Sleipner - Nacka FF
24.08.2014 | FC Gute - Ekero IK
24.08.2014 | Varmbols FC - Rynninge IK
30.08.2014 | Karlskoga - Eskilstuna City FK
30.08.2014 | Enskede - Rynninge IK
30.08.2014 | Betnahrin Suryoye - FC Linkoping City
30.08.2014 | IK Sleipner - FC Gute
30.08.2014 | Smedby AIS - Nacka FF
30.08.2014 | Sodertalje FK - FC Linkoping City
30.08.2014 | Karlslund - Ekero IK
31.08.2014 | Varmbols FC - Arameiska Syrianska
06.09.2014 | Eskilstuna City FK - Smedby AIS
06.09.2014 | FC Linkoping City - IK Sleipner
06.09.2014 | Arameiska Syrianska - Karlskoga
06.09.2014 | FC Gute - Varmbols FC
06.09.2014 | Nacka FF - Enskede
07.09.2014 | Rynninge IK - Karlslund
07.09.2014 | Ekero IK - Betnahrin Suryoye
07.09.2014 | Ekero IK - Sodertalje FK
13.09.2014 | Enskede - Eskilstuna City FK
13.09.2014 | Betnahrin Suryoye - Rynninge IK
13.09.2014 | Karlslund - Nacka FF
13.09.2014 | Sodertalje FK - Rynninge IK
14.09.2014 | IK Sleipner - Ekero IK
14.09.2014 | Varmbols FC - FC Linkoping City
14.09.2014 | Smedby AIS - Karlskoga
14.09.2014 | FC Gute - Arameiska Syrianska
20.09.2014 | Eskilstuna City FK - Karlslund
20.09.2014 | Karlskoga - Enskede
20.09.2014 | FC Linkoping City - FC Gute
20.09.2014 | Rynninge IK - IK Sleipner
20.09.2014 | Nacka FF - Betnahrin Suryoye
20.09.2014 | Arameiska Syrianska - Smedby AIS
20.09.2014 | Nacka FF - Sodertalje FK
21.09.2014 | Ekero IK - Varmbols FC
27.09.2014 | FC Linkoping City - Smedby AIS
27.09.2014 | Arameiska Syrianska - Nacka FF
28.09.2014 | Rynninge IK - Eskilstuna City FK
28.09.2014 | Varmbols FC - Karlslund
28.09.2014 | Ekero IK - Karlskoga
28.09.2014 | IK Sleipner - Betnahrin Suryoye
28.09.2014 | IK Sleipner - Sodertalje FK
28.09.2014 | FC Gute - Enskede
04.10.2014 | Karlskoga - Rynninge IK
04.10.2014 | Enskede - FC Linkoping City
04.10.2014 | Betnahrin Suryoye - Varmbols FC
04.10.2014 | Smedby AIS - Ekero IK
04.10.2014 | Karlslund - FC Gute
04.10.2014 | Sodertalje FK - Varmbols FC
05.10.2014 | Eskilstuna City FK - Nacka FF
11.10.2014 | Varmbols FC - IK Sleipner
11.10.2014 | FC Gute - Betnahrin Suryoye
11.10.2014 | FC Linkoping City - Karlslund
11.10.2014 | Ekero IK - Enskede
11.10.2014 | Rynninge IK - Smedby AIS
11.10.2014 | Nacka FF - Karlskoga
11.10.2014 | Arameiska Syrianska - Eskilstuna City FK
11.10.2014 | FC Gute - Sodertalje FK
18.10.2014 | IFK Stockholm - Smedby AIS
25.10.2014 | Smedby AIS - IFK Stockholm
Göster
Canlı Skor
İsveç
2. Lig, Sodra Svealand
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2014 Sezonu
IK Sleipner - Arameiska Syrianska maçı
2. Lig, Doğu Svealand Grubu 2014
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
2. Lig, Sodra Svealand | 25
IK Sleipner
04/10/14 - 16:00
4 : 2
1 : 1 1. Devre
3 : 1 2. Devre
Seyirci: 11750
Stat: Idrottsparken
Arameiska Syrianska
Jonatan Partin
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır