www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
İtalya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Serie D,B Grubu
Serie A
Coppa Italia
Süper Kupa
Bahar Şampiyonası
Berlusconi Trophy
Campionato Primavera 2
Coppa Italia Serie D
Coppa Italia, Kadınlar
Kupa Italia Serie C
Lega Pro Sec Div, Gir A
Lega Pro Sec Div, Gir B
Primavera Kupası
Primavera Süper Kupası
Serie A, Kadınlar
Serie B
Serie C
Serie C, Düşme Playoffları
Serie C, Grup A
Serie C, Grup B
Serie C, Grup C
Serie C, Yükselme Playoffları
Serie D
Serie D, H Grubu
Serie D,A Grubu
Serie D,C Grubu
Serie D,D Grubu
Serie D,E Grubu
Serie D,F Grubu
Serie D,G Grubu
Serie D,I Grubu
Serie D,Yükselme Playoff
Supercoppa di Lega di Pr
Supercoppa di Lega sec.
Supercoppa, Women
Sezon
Serie D, Girone B 13/14
Serie D,B Grubu 23/24
Serie D,B Grubu 22/23
Serie D,B Grubu 21/22
Serie D,B Grubu 20/21
Serie D,B Grubu 19/20
Serie D,B Grubu 18/19
Serie D, Girone B 17/18
Serie D, Girone B 16/17
Serie D, Girone B 15/16
Serie D, Girone B 14/15
Maçlar
13.04.2014 | Sambonifacese - Lecco
01.09.2013 | Aurora Seriate - Ssd Pro Sesto
01.09.2013 | Borgomanero - AC Castellana
01.09.2013 | Lecco - Usd Olginatese Calcio
01.09.2013 | USD Caravaggio - Alzano Cene
01.09.2013 | FC Legnago Salus SSD - AC Ponte San Pietro-Isola
01.09.2013 | Mapellobonate - US Darfo Boario
01.09.2013 | AS PRO Piacenza 1919 - US Inveruno 1945
01.09.2013 | Sambonifacese - AC Gozzano
01.09.2013 | USD 1913 Seregno Calcio - Piacenza
07.09.2013 | Ssd Pro Sesto - USD Caravaggio
08.09.2013 | Alzano Cene - Sambonifacese
08.09.2013 | AC Castellana - Aurora Seriate
08.09.2013 | US Darfo Boario - Lecco
08.09.2013 | AC Gozzano - AS PRO Piacenza 1919
08.09.2013 | US Inveruno 1945 - Mapellobonate
08.09.2013 | Usd Olginatese Calcio - FC Legnago Salus SSD
08.09.2013 | Piacenza - Borgomanero
15.09.2013 | Alzano Cene - AC Gozzano
15.09.2013 | Borgomanero - Ssd Pro Sesto
15.09.2013 | Lecco - Piacenza
15.09.2013 | USD Caravaggio - US Inveruno 1945
15.09.2013 | FC Legnago Salus SSD - AC Castellana
15.09.2013 | Mapellobonate - AC Ponte San Pietro-Isola
15.09.2013 | AS PRO Piacenza 1919 - Usd Olginatese Calcio
15.09.2013 | Sambonifacese - US Darfo Boario
15.09.2013 | USD 1913 Seregno Calcio - Aurora Seriate
18.09.2013 | AC Ponte San Pietro-Isola - USD 1913 Seregno Calcio
21.09.2013 | Ssd Pro Sesto - Alzano Cene
22.09.2013 | Aurora Seriate - Borgomanero
22.09.2013 | AC Castellana - USD 1913 Seregno Calcio
22.09.2013 | US Darfo Boario - AS PRO Piacenza 1919
22.09.2013 | AC Gozzano - USD Caravaggio
22.09.2013 | US Inveruno 1945 - Sambonifacese
22.09.2013 | Usd Olginatese Calcio - Mapellobonate
22.09.2013 | Piacenza - FC Legnago Salus SSD
22.09.2013 | AC Ponte San Pietro-Isola - Lecco
29.09.2013 | Alzano Cene - US Darfo Boario
29.09.2013 | Lecco - Aurora Seriate
29.09.2013 | USD Caravaggio - Usd Olginatese Calcio
29.09.2013 | AC Gozzano - US Inveruno 1945
29.09.2013 | FC Legnago Salus SSD - Borgomanero
29.09.2013 | Mapellobonate - AC Castellana
29.09.2013 | Sambonifacese - AC Ponte San Pietro-Isola
29.09.2013 | USD 1913 Seregno Calcio - Ssd Pro Sesto
29.09.2013 | AS PRO Piacenza 1919 - Piacenza
05.10.2013 | Ssd Pro Sesto - AC Gozzano
06.10.2013 | Aurora Seriate - FC Legnago Salus SSD
06.10.2013 | Borgomanero - USD 1913 Seregno Calcio
06.10.2013 | AC Castellana - Lecco
06.10.2013 | US Darfo Boario - USD Caravaggio
06.10.2013 | US Inveruno 1945 - Alzano Cene
06.10.2013 | Usd Olginatese Calcio - Sambonifacese
06.10.2013 | Piacenza - Mapellobonate
06.10.2013 | AC Ponte San Pietro-Isola - AS PRO Piacenza 1919
13.10.2013 | Alzano Cene - AC Ponte San Pietro-Isola
13.10.2013 | Lecco - USD 1913 Seregno Calcio
13.10.2013 | USD Caravaggio - Piacenza
13.10.2013 | AC Gozzano - Usd Olginatese Calcio
13.10.2013 | US Inveruno 1945 - US Darfo Boario
13.10.2013 | FC Legnago Salus SSD - Ssd Pro Sesto
13.10.2013 | Mapellobonate - Borgomanero
13.10.2013 | AS PRO Piacenza 1919 - Aurora Seriate
13.10.2013 | Sambonifacese - AC Castellana
20.10.2013 | Aurora Seriate - Mapellobonate
20.10.2013 | Borgomanero - Lecco
20.10.2013 | AC Castellana - AS PRO Piacenza 1919
20.10.2013 | US Darfo Boario - AC Gozzano
20.10.2013 | Usd Olginatese Calcio - Alzano Cene
20.10.2013 | Piacenza - Sambonifacese
20.10.2013 | AC Ponte San Pietro-Isola - USD Caravaggio
20.10.2013 | Ssd Pro Sesto - US Inveruno 1945
20.10.2013 | USD 1913 Seregno Calcio - FC Legnago Salus SSD
27.10.2013 | Alzano Cene - AC Castellana
27.10.2013 | Lecco - Ssd Pro Sesto
27.10.2013 | USD Caravaggio - Aurora Seriate
27.10.2013 | US Darfo Boario - Usd Olginatese Calcio
27.10.2013 | AC Gozzano - Piacenza
27.10.2013 | US Inveruno 1945 - AC Ponte San Pietro-Isola
27.10.2013 | Mapellobonate - FC Legnago Salus SSD
27.10.2013 | AS PRO Piacenza 1919 - USD 1913 Seregno Calcio
27.10.2013 | Sambonifacese - Borgomanero
02.11.2013 | Ssd Pro Sesto - US Darfo Boario
03.11.2013 | Aurora Seriate - Sambonifacese
03.11.2013 | Borgomanero - AS PRO Piacenza 1919
03.11.2013 | AC Castellana - USD Caravaggio
03.11.2013 | FC Legnago Salus SSD - Lecco
03.11.2013 | Usd Olginatese Calcio - US Inveruno 1945
03.11.2013 | Piacenza - Alzano Cene
03.11.2013 | AC Ponte San Pietro-Isola - AC Gozzano
03.11.2013 | USD 1913 Seregno Calcio - Mapellobonate
10.11.2013 | Alzano Cene - Borgomanero
10.11.2013 | USD Caravaggio - USD 1913 Seregno Calcio
10.11.2013 | US Darfo Boario - Piacenza
10.11.2013 | AC Gozzano - Aurora Seriate
10.11.2013 | US Inveruno 1945 - AC Castellana
10.11.2013 | Mapellobonate - Ssd Pro Sesto
10.11.2013 | Usd Olginatese Calcio - AC Ponte San Pietro-Isola
10.11.2013 | AS PRO Piacenza 1919 - Lecco
10.11.2013 | Sambonifacese - FC Legnago Salus SSD
17.11.2013 | Aurora Seriate - Alzano Cene
17.11.2013 | Borgomanero - USD Caravaggio
17.11.2013 | Lecco - Mapellobonate
17.11.2013 | AC Castellana - AC Gozzano
17.11.2013 | FC Legnago Salus SSD - AS PRO Piacenza 1919
17.11.2013 | Piacenza - US Inveruno 1945
17.11.2013 | AC Ponte San Pietro-Isola - US Darfo Boario
17.11.2013 | Ssd Pro Sesto - Usd Olginatese Calcio
17.11.2013 | USD 1913 Seregno Calcio - Sambonifacese
24.11.2013 | Alzano Cene - FC Legnago Salus SSD
24.11.2013 | USD Caravaggio - Lecco
24.11.2013 | US Darfo Boario - Aurora Seriate
24.11.2013 | AC Gozzano - USD 1913 Seregno Calcio
24.11.2013 | US Inveruno 1945 - Borgomanero
24.11.2013 | Usd Olginatese Calcio - AC Castellana
24.11.2013 | AC Ponte San Pietro-Isola - Piacenza
24.11.2013 | AS PRO Piacenza 1919 - Ssd Pro Sesto
24.11.2013 | Sambonifacese - Mapellobonate
30.11.2013 | Ssd Pro Sesto - AC Ponte San Pietro-Isola
01.12.2013 | Aurora Seriate - US Inveruno 1945
01.12.2013 | Borgomanero - AC Gozzano
01.12.2013 | Lecco - Sambonifacese
01.12.2013 | AC Castellana - US Darfo Boario
01.12.2013 | FC Legnago Salus SSD - USD Caravaggio
01.12.2013 | Mapellobonate - AS PRO Piacenza 1919
01.12.2013 | Piacenza - Usd Olginatese Calcio
01.12.2013 | USD 1913 Seregno Calcio - Alzano Cene
07.12.2013 | AC Ponte San Pietro-Isola - AC Castellana
08.12.2013 | Alzano Cene - Lecco
08.12.2013 | USD Caravaggio - Mapellobonate
08.12.2013 | US Darfo Boario - Borgomanero
08.12.2013 | AC Gozzano - FC Legnago Salus SSD
08.12.2013 | US Inveruno 1945 - USD 1913 Seregno Calcio
08.12.2013 | Usd Olginatese Calcio - Aurora Seriate
08.12.2013 | Piacenza - Ssd Pro Sesto
08.12.2013 | Sambonifacese - AS PRO Piacenza 1919
15.12.2013 | Aurora Seriate - Piacenza
15.12.2013 | Borgomanero - AC Ponte San Pietro-Isola
15.12.2013 | Lecco - US Inveruno 1945
15.12.2013 | AC Castellana - Ssd Pro Sesto
15.12.2013 | FC Legnago Salus SSD - US Darfo Boario
15.12.2013 | Mapellobonate - AC Gozzano
15.12.2013 | AS PRO Piacenza 1919 - Alzano Cene
15.12.2013 | Sambonifacese - USD Caravaggio
15.12.2013 | USD 1913 Seregno Calcio - Usd Olginatese Calcio
18.12.2013 | USD Caravaggio - Mapellobonate
18.12.2013 | AC Castellana - Ssd Pro Sesto
22.12.2013 | Alzano Cene - Mapellobonate
22.12.2013 | USD Caravaggio - AS PRO Piacenza 1919
22.12.2013 | US Darfo Boario - USD 1913 Seregno Calcio
22.12.2013 | AC Gozzano - Lecco
22.12.2013 | US Inveruno 1945 - FC Legnago Salus SSD
22.12.2013 | Usd Olginatese Calcio - Borgomanero
22.12.2013 | Piacenza - AC Castellana
22.12.2013 | AC Ponte San Pietro-Isola - Aurora Seriate
22.12.2013 | Ssd Pro Sesto - Sambonifacese
05.01.2014 | Ssd Pro Sesto - Aurora Seriate
05.01.2014 | AC Castellana - Borgomanero
05.01.2014 | Usd Olginatese Calcio - Lecco
05.01.2014 | Alzano Cene - USD Caravaggio
05.01.2014 | AC Ponte San Pietro-Isola - FC Legnago Salus SSD
05.01.2014 | US Darfo Boario - Mapellobonate
05.01.2014 | US Inveruno 1945 - AS PRO Piacenza 1919
05.01.2014 | AC Gozzano - Sambonifacese
05.01.2014 | Piacenza - USD 1913 Seregno Calcio
12.01.2014 | Sambonifacese - Alzano Cene
12.01.2014 | Aurora Seriate - AC Castellana
12.01.2014 | Lecco - US Darfo Boario
12.01.2014 | AS PRO Piacenza 1919 - AC Gozzano
12.01.2014 | Mapellobonate - US Inveruno 1945
12.01.2014 | FC Legnago Salus SSD - Usd Olginatese Calcio
12.01.2014 | Borgomanero - Piacenza
12.01.2014 | USD 1913 Seregno Calcio - AC Ponte San Pietro-Isola
12.01.2014 | USD Caravaggio - Ssd Pro Sesto
18.01.2014 | Ssd Pro Sesto - Borgomanero
19.01.2014 | AC Gozzano - Alzano Cene
19.01.2014 | Piacenza - Lecco
19.01.2014 | US Inveruno 1945 - USD Caravaggio
19.01.2014 | AC Castellana - FC Legnago Salus SSD
19.01.2014 | AC Ponte San Pietro-Isola - Mapellobonate
19.01.2014 | Usd Olginatese Calcio - AS PRO Piacenza 1919
19.01.2014 | US Darfo Boario - Sambonifacese
19.01.2014 | Aurora Seriate - USD 1913 Seregno Calcio
26.01.2014 | Borgomanero - Aurora Seriate
26.01.2014 | USD 1913 Seregno Calcio - AC Castellana
26.01.2014 | AS PRO Piacenza 1919 - US Darfo Boario
26.01.2014 | USD Caravaggio - AC Gozzano
26.01.2014 | Sambonifacese - US Inveruno 1945
26.01.2014 | Mapellobonate - Usd Olginatese Calcio
26.01.2014 | FC Legnago Salus SSD - Piacenza
26.01.2014 | Lecco - AC Ponte San Pietro-Isola
26.01.2014 | Alzano Cene - Ssd Pro Sesto
08.02.2014 | AC Ponte San Pietro-Isola - Sambonifacese
09.02.2014 | US Darfo Boario - Alzano Cene
09.02.2014 | Aurora Seriate - Lecco
09.02.2014 | Usd Olginatese Calcio - USD Caravaggio
09.02.2014 | US Inveruno 1945 - AC Gozzano
09.02.2014 | Borgomanero - FC Legnago Salus SSD
09.02.2014 | AC Castellana - Mapellobonate
09.02.2014 | Piacenza - AS PRO Piacenza 1919
09.02.2014 | Ssd Pro Sesto - USD 1913 Seregno Calcio
16.02.2014 | FC Legnago Salus SSD - Aurora Seriate
16.02.2014 | USD 1913 Seregno Calcio - Borgomanero
16.02.2014 | Lecco - AC Castellana
16.02.2014 | USD Caravaggio - US Darfo Boario
16.02.2014 | Alzano Cene - US Inveruno 1945
16.02.2014 | Sambonifacese - Usd Olginatese Calcio
16.02.2014 | Mapellobonate - Piacenza
16.02.2014 | AS PRO Piacenza 1919 - AC Ponte San Pietro-Isola
16.02.2014 | AC Gozzano - Ssd Pro Sesto
23.02.2014 | AC Ponte San Pietro-Isola - Alzano Cene
23.02.2014 | USD 1913 Seregno Calcio - Lecco
23.02.2014 | Piacenza - USD Caravaggio
23.02.2014 | Usd Olginatese Calcio - AC Gozzano
23.02.2014 | US Darfo Boario - US Inveruno 1945
23.02.2014 | Ssd Pro Sesto - FC Legnago Salus SSD
23.02.2014 | Borgomanero - Mapellobonate
23.02.2014 | Aurora Seriate - AS PRO Piacenza 1919
23.02.2014 | AC Castellana - Sambonifacese
01.03.2014 | USD Caravaggio - AC Ponte San Pietro-Isola
02.03.2014 | Mapellobonate - Aurora Seriate
02.03.2014 | Lecco - Borgomanero
02.03.2014 | AS PRO Piacenza 1919 - AC Castellana
02.03.2014 | AC Gozzano - US Darfo Boario
02.03.2014 | Alzano Cene - Usd Olginatese Calcio
02.03.2014 | Sambonifacese - Piacenza
02.03.2014 | US Inveruno 1945 - Ssd Pro Sesto
02.03.2014 | FC Legnago Salus SSD - USD 1913 Seregno Calcio
08.03.2014 | USD 1913 Seregno Calcio - AS PRO Piacenza 1919
09.03.2014 | AC Castellana - Alzano Cene
09.03.2014 | Ssd Pro Sesto - Lecco
09.03.2014 | Aurora Seriate - USD Caravaggio
09.03.2014 | Usd Olginatese Calcio - US Darfo Boario
09.03.2014 | Piacenza - AC Gozzano
09.03.2014 | AC Ponte San Pietro-Isola - US Inveruno 1945
09.03.2014 | FC Legnago Salus SSD - Mapellobonate
09.03.2014 | Borgomanero - Sambonifacese
16.03.2014 | Sambonifacese - Aurora Seriate
16.03.2014 | AS PRO Piacenza 1919 - Borgomanero
16.03.2014 | USD Caravaggio - AC Castellana
16.03.2014 | Lecco - FC Legnago Salus SSD
16.03.2014 | US Inveruno 1945 - Usd Olginatese Calcio
16.03.2014 | Alzano Cene - Piacenza
16.03.2014 | AC Gozzano - AC Ponte San Pietro-Isola
16.03.2014 | US Darfo Boario - Ssd Pro Sesto
16.03.2014 | Mapellobonate - USD 1913 Seregno Calcio
22.03.2014 | FC Legnago Salus SSD - Sambonifacese
23.03.2014 | Borgomanero - Alzano Cene
23.03.2014 | USD 1913 Seregno Calcio - USD Caravaggio
23.03.2014 | Piacenza - US Darfo Boario
23.03.2014 | Aurora Seriate - AC Gozzano
23.03.2014 | AC Castellana - US Inveruno 1945
23.03.2014 | Ssd Pro Sesto - Mapellobonate
23.03.2014 | AC Ponte San Pietro-Isola - Usd Olginatese Calcio
23.03.2014 | Lecco - AS PRO Piacenza 1919
29.03.2014 | US Darfo Boario - AC Ponte San Pietro-Isola
30.03.2014 | Alzano Cene - Aurora Seriate
30.03.2014 | USD Caravaggio - Borgomanero
30.03.2014 | Mapellobonate - Lecco
30.03.2014 | AC Gozzano - AC Castellana
30.03.2014 | AS PRO Piacenza 1919 - FC Legnago Salus SSD
30.03.2014 | US Inveruno 1945 - Piacenza
30.03.2014 | Usd Olginatese Calcio - Ssd Pro Sesto
30.03.2014 | Sambonifacese - USD 1913 Seregno Calcio
06.04.2014 | FC Legnago Salus SSD - Alzano Cene
06.04.2014 | Lecco - USD Caravaggio
06.04.2014 | Aurora Seriate - US Darfo Boario
06.04.2014 | USD 1913 Seregno Calcio - AC Gozzano
06.04.2014 | Borgomanero - US Inveruno 1945
06.04.2014 | AC Castellana - Usd Olginatese Calcio
06.04.2014 | Piacenza - AC Ponte San Pietro-Isola
06.04.2014 | Ssd Pro Sesto - AS PRO Piacenza 1919
06.04.2014 | Mapellobonate - Sambonifacese
13.04.2014 | US Inveruno 1945 - Aurora Seriate
13.04.2014 | AC Gozzano - Borgomanero
13.04.2014 | US Darfo Boario - AC Castellana
13.04.2014 | USD Caravaggio - FC Legnago Salus SSD
13.04.2014 | AS PRO Piacenza 1919 - Mapellobonate
13.04.2014 | Usd Olginatese Calcio - Piacenza
13.04.2014 | AC Ponte San Pietro-Isola - Ssd Pro Sesto
13.04.2014 | Alzano Cene - USD 1913 Seregno Calcio
17.04.2014 | Lecco - Alzano Cene
17.04.2014 | Mapellobonate - USD Caravaggio
17.04.2014 | Borgomanero - US Darfo Boario
17.04.2014 | FC Legnago Salus SSD - AC Gozzano
17.04.2014 | USD 1913 Seregno Calcio - US Inveruno 1945
17.04.2014 | Aurora Seriate - Usd Olginatese Calcio
17.04.2014 | Ssd Pro Sesto - Piacenza
17.04.2014 | AC Castellana - AC Ponte San Pietro-Isola
17.04.2014 | AS PRO Piacenza 1919 - Sambonifacese
27.04.2014 | Piacenza - Aurora Seriate
27.04.2014 | AC Ponte San Pietro-Isola - Borgomanero
27.04.2014 | US Inveruno 1945 - Lecco
27.04.2014 | Ssd Pro Sesto - AC Castellana
27.04.2014 | US Darfo Boario - FC Legnago Salus SSD
27.04.2014 | AC Gozzano - Mapellobonate
27.04.2014 | Alzano Cene - AS PRO Piacenza 1919
27.04.2014 | USD Caravaggio - Sambonifacese
27.04.2014 | Usd Olginatese Calcio - USD 1913 Seregno Calcio
04.05.2014 | Mapellobonate - Alzano Cene
04.05.2014 | AS PRO Piacenza 1919 - USD Caravaggio
04.05.2014 | USD 1913 Seregno Calcio - US Darfo Boario
04.05.2014 | Lecco - AC Gozzano
04.05.2014 | FC Legnago Salus SSD - US Inveruno 1945
04.05.2014 | Borgomanero - Usd Olginatese Calcio
04.05.2014 | AC Castellana - Piacenza
04.05.2014 | Aurora Seriate - AC Ponte San Pietro-Isola
04.05.2014 | Sambonifacese - Ssd Pro Sesto
11.05.2014 | Usd Olginatese Calcio - US Inveruno 1945
11.05.2014 | Piacenza - USD 1913 Seregno Calcio
14.05.2014 | Usd Olginatese Calcio - USD 1913 Seregno Calcio
18.05.2014 | Mapellobonate - AC Gozzano
18.05.2014 | Borgomanero - Alzano Cene
Göster
Canlı Skor
İtalya
Serie D,B Grubu
Serie D, Girone B 13/14 Sezonu
Sambonifacese - Lecco maçı
Serie D, Girone B 13/14
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Serie D,B Grubu | 31
Sambonifacese
Michele De Bernardin
13/04/14 - 16:00
0 : 2
Seyirci: 1274
Stat: Stadio Comunale Renzo Tizian
Lecco
Stefano Cuoghi
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır