www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Lüksemburg
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Promotion d'Honneur
Coupe de Luxembourg
Ulusal Lig
Sezon
Promotion d'Honneur 09/10
Promotion d'Honneur 23/24
Promotion d'Honneur 22/23
Promotion d'Honneur 21/22
Promotion d'Honneur 20/21
Promotion d'Honneur 19/20
Promotion d'Honneur 18/19
Promotion d'Honneur 17/18
Promotion d'Honneur 16/17
Promotion d'Honneur 15/16
Promotion d'Honneur 14/15
Promotion d'Honneur 13/14
Promotion d'Honneur 12/13
Promotion d'Honneur 11/12
Promotion d'Honneur 10/11
Maçlar
15.05.2010 | Fcm Young Boys Diekirch - FC Erpeldange 72
22.08.2009 | FC Jeunesse Schieren - Sporting Club Steinfort
23.08.2009 | AS Colmar-Berg - FC Erpeldange 72
23.08.2009 | Fcm Young Boys Diekirch - FC Victoria Rosport
23.08.2009 | Union 05 Kayl-Tetange - US Hostert
23.08.2009 | CS Obercorn - FC Wiltz 71
23.08.2009 | FC Jeunesse Canach - Avenir
23.08.2009 | FC Minerva Lintgen - FC Koeppchen Wormeldange
30.08.2009 | AS Colmar-Berg - FC Jeunesse Schieren
30.08.2009 | Sporting Club Steinfort - FC Minerva Lintgen
30.08.2009 | FC Koeppchen Wormeldange - FC Jeunesse Canach
30.08.2009 | Avenir - CS Obercorn
30.08.2009 | US Hostert - Fcm Young Boys Diekirch
30.08.2009 | FC Victoria Rosport - FC Erpeldange 72
30.08.2009 | FC Wiltz 71 - Union 05 Kayl-Tetange
13.09.2009 | FC Victoria Rosport - AS Colmar-Berg
13.09.2009 | Fcm Young Boys Diekirch - FC Wiltz 71
13.09.2009 | Union 05 Kayl-Tetange - Avenir
13.09.2009 | CS Obercorn - FC Koeppchen Wormeldange
13.09.2009 | FC Jeunesse Canach - Sporting Club Steinfort
13.09.2009 | FC Minerva Lintgen - FC Jeunesse Schieren
13.09.2009 | FC Erpeldange 72 - US Hostert
19.09.2009 | FC Wiltz 71 - FC Erpeldange 72
20.09.2009 | AS Colmar-Berg - FC Minerva Lintgen
20.09.2009 | FC Jeunesse Schieren - FC Jeunesse Canach
20.09.2009 | Sporting Club Steinfort - CS Obercorn
20.09.2009 | Avenir - Fcm Young Boys Diekirch
20.09.2009 | US Hostert - FC Victoria Rosport
20.09.2009 | Union 05 Kayl-Tetange - FC Koeppchen Wormeldange
27.09.2009 | US Hostert - AS Colmar-Berg
27.09.2009 | FC Victoria Rosport - FC Wiltz 71
27.09.2009 | FC Erpeldange 72 - Avenir
27.09.2009 | Fcm Young Boys Diekirch - FC Koeppchen Wormeldange
27.09.2009 | Union 05 Kayl-Tetange - Sporting Club Steinfort
27.09.2009 | CS Obercorn - FC Jeunesse Schieren
27.09.2009 | FC Jeunesse Canach - FC Minerva Lintgen
04.10.2009 | AS Colmar-Berg - FC Jeunesse Canach
04.10.2009 | FC Minerva Lintgen - CS Obercorn
04.10.2009 | FC Jeunesse Schieren - Union 05 Kayl-Tetange
04.10.2009 | Sporting Club Steinfort - Fcm Young Boys Diekirch
04.10.2009 | FC Koeppchen Wormeldange - FC Erpeldange 72
04.10.2009 | Avenir - FC Victoria Rosport
04.10.2009 | FC Wiltz 71 - US Hostert
18.10.2009 | FC Wiltz 71 - AS Colmar-Berg
18.10.2009 | US Hostert - Avenir
18.10.2009 | FC Victoria Rosport - FC Koeppchen Wormeldange
18.10.2009 | FC Erpeldange 72 - Sporting Club Steinfort
18.10.2009 | Union 05 Kayl-Tetange - FC Minerva Lintgen
18.10.2009 | CS Obercorn - FC Jeunesse Canach
18.10.2009 | Fcm Young Boys Diekirch - FC Jeunesse Schieren
25.10.2009 | AS Colmar-Berg - CS Obercorn
25.10.2009 | FC Jeunesse Canach - Union 05 Kayl-Tetange
25.10.2009 | FC Minerva Lintgen - Fcm Young Boys Diekirch
25.10.2009 | FC Jeunesse Schieren - FC Erpeldange 72
25.10.2009 | Sporting Club Steinfort - FC Victoria Rosport
25.10.2009 | FC Koeppchen Wormeldange - US Hostert
25.10.2009 | Avenir - FC Wiltz 71
28.10.2009 | Avenir - AS Colmar-Berg
31.10.2009 | FC Wiltz 71 - FC Koeppchen Wormeldange
31.10.2009 | US Hostert - Sporting Club Steinfort
31.10.2009 | FC Victoria Rosport - FC Jeunesse Schieren
31.10.2009 | FC Erpeldange 72 - FC Minerva Lintgen
31.10.2009 | Fcm Young Boys Diekirch - FC Jeunesse Canach
31.10.2009 | Union 05 Kayl-Tetange - CS Obercorn
08.11.2009 | AS Colmar-Berg - Union 05 Kayl-Tetange
08.11.2009 | FC Jeunesse Canach - FC Erpeldange 72
08.11.2009 | CS Obercorn - Fcm Young Boys Diekirch
08.11.2009 | FC Minerva Lintgen - FC Victoria Rosport
08.11.2009 | FC Jeunesse Schieren - US Hostert
08.11.2009 | Sporting Club Steinfort - FC Wiltz 71
08.11.2009 | FC Koeppchen Wormeldange - Avenir
15.11.2009 | FC Koeppchen Wormeldange - AS Colmar-Berg
15.11.2009 | Avenir - Sporting Club Steinfort
15.11.2009 | FC Wiltz 71 - FC Jeunesse Schieren
15.11.2009 | US Hostert - FC Minerva Lintgen
15.11.2009 | FC Victoria Rosport - FC Jeunesse Canach
15.11.2009 | FC Erpeldange 72 - CS Obercorn
15.11.2009 | Fcm Young Boys Diekirch - Union 05 Kayl-Tetange
21.11.2009 | CS Obercorn - FC Victoria Rosport
22.11.2009 | AS Colmar-Berg - Fcm Young Boys Diekirch
22.11.2009 | FC Jeunesse Canach - US Hostert
22.11.2009 | Union 05 Kayl-Tetange - FC Erpeldange 72
22.11.2009 | FC Minerva Lintgen - FC Wiltz 71
22.11.2009 | FC Jeunesse Schieren - Avenir
22.11.2009 | Sporting Club Steinfort - FC Koeppchen Wormeldange
28.11.2009 | FC Wiltz 71 - FC Jeunesse Canach
29.11.2009 | FC Victoria Rosport - Union 05 Kayl-Tetange
29.11.2009 | Sporting Club Steinfort - AS Colmar-Berg
29.11.2009 | FC Koeppchen Wormeldange - FC Jeunesse Schieren
29.11.2009 | Avenir - FC Minerva Lintgen
29.11.2009 | US Hostert - CS Obercorn
29.11.2009 | FC Erpeldange 72 - Fcm Young Boys Diekirch
02.12.2009 | FC Wiltz 71 - FC Jeunesse Schieren
07.03.2010 | AS Colmar-Berg - FC Victoria Rosport
07.03.2010 | FC Wiltz 71 - Fcm Young Boys Diekirch
07.03.2010 | Avenir - Union 05 Kayl-Tetange
07.03.2010 | Sporting Club Steinfort - FC Jeunesse Canach
07.03.2010 | US Hostert - FC Erpeldange 72
07.03.2010 | FC Koeppchen Wormeldange - CS Obercorn
07.03.2010 | FC Jeunesse Schieren - FC Minerva Lintgen
14.03.2010 | FC Jeunesse Canach - FC Jeunesse Schieren
14.03.2010 | FC Koeppchen Wormeldange - Union 05 Kayl-Tetange
14.03.2010 | FC Erpeldange 72 - FC Wiltz 71
14.03.2010 | Fcm Young Boys Diekirch - Avenir
14.03.2010 | CS Obercorn - Sporting Club Steinfort
14.03.2010 | FC Victoria Rosport - US Hostert
14.03.2010 | FC Minerva Lintgen - AS Colmar-Berg
21.03.2010 | AS Colmar-Berg - US Hostert
21.03.2010 | FC Wiltz 71 - FC Victoria Rosport
21.03.2010 | FC Koeppchen Wormeldange - Fcm Young Boys Diekirch
21.03.2010 | Sporting Club Steinfort - Union 05 Kayl-Tetange
21.03.2010 | FC Jeunesse Schieren - CS Obercorn
21.03.2010 | FC Minerva Lintgen - FC Jeunesse Canach
21.03.2010 | Avenir - FC Erpeldange 72
25.03.2010 | CS Obercorn - FC Minerva Lintgen
27.03.2010 | Fcm Young Boys Diekirch - Sporting Club Steinfort
28.03.2010 | Union 05 Kayl-Tetange - FC Jeunesse Schieren
28.03.2010 | FC Victoria Rosport - Avenir
28.03.2010 | FC Jeunesse Canach - AS Colmar-Berg
28.03.2010 | FC Erpeldange 72 - FC Koeppchen Wormeldange
28.03.2010 | US Hostert - FC Wiltz 71
02.04.2010 | FC Jeunesse Schieren - AS Colmar-Berg
02.04.2010 | FC Minerva Lintgen - Sporting Club Steinfort
02.04.2010 | Union 05 Kayl-Tetange - FC Wiltz 71
02.04.2010 | FC Erpeldange 72 - FC Victoria Rosport
07.04.2010 | FC Jeunesse Canach - FC Koeppchen Wormeldange
07.04.2010 | CS Obercorn - Avenir
07.04.2010 | Fcm Young Boys Diekirch - US Hostert
10.04.2010 | AS Colmar-Berg - FC Wiltz 71
10.04.2010 | Sporting Club Steinfort - FC Erpeldange 72
11.04.2010 | Avenir - US Hostert
11.04.2010 | FC Koeppchen Wormeldange - FC Victoria Rosport
11.04.2010 | FC Jeunesse Schieren - Fcm Young Boys Diekirch
11.04.2010 | FC Minerva Lintgen - Union 05 Kayl-Tetange
11.04.2010 | FC Jeunesse Canach - CS Obercorn
14.04.2010 | CS Obercorn - AS Colmar-Berg
14.04.2010 | FC Erpeldange 72 - FC Jeunesse Schieren
14.04.2010 | US Hostert - FC Koeppchen Wormeldange
14.04.2010 | FC Wiltz 71 - Avenir
14.04.2010 | FC Victoria Rosport - Sporting Club Steinfort
14.04.2010 | Fcm Young Boys Diekirch - FC Minerva Lintgen
15.04.2010 | Union 05 Kayl-Tetange - FC Jeunesse Canach
18.04.2010 | AS Colmar-Berg - Avenir
18.04.2010 | FC Koeppchen Wormeldange - FC Wiltz 71
18.04.2010 | Sporting Club Steinfort - US Hostert
18.04.2010 | FC Jeunesse Schieren - FC Victoria Rosport
18.04.2010 | FC Minerva Lintgen - FC Erpeldange 72
18.04.2010 | FC Jeunesse Canach - Fcm Young Boys Diekirch
19.04.2010 | CS Obercorn - Union 05 Kayl-Tetange
23.04.2010 | FC Victoria Rosport - FC Minerva Lintgen
24.04.2010 | Fcm Young Boys Diekirch - CS Obercorn
24.04.2010 | FC Wiltz 71 - Sporting Club Steinfort
25.04.2010 | Union 05 Kayl-Tetange - AS Colmar-Berg
25.04.2010 | FC Erpeldange 72 - FC Jeunesse Canach
25.04.2010 | US Hostert - FC Jeunesse Schieren
25.04.2010 | Avenir - FC Koeppchen Wormeldange
02.05.2010 | FC Jeunesse Schieren - FC Wiltz 71
02.05.2010 | FC Minerva Lintgen - US Hostert
02.05.2010 | CS Obercorn - FC Erpeldange 72
02.05.2010 | AS Colmar-Berg - FC Koeppchen Wormeldange
02.05.2010 | Union 05 Kayl-Tetange - Fcm Young Boys Diekirch
04.05.2010 | Sporting Club Steinfort - Avenir
05.05.2010 | FC Jeunesse Canach - FC Victoria Rosport
09.05.2010 | FC Koeppchen Wormeldange - Sporting Club Steinfort
09.05.2010 | Avenir - FC Jeunesse Schieren
09.05.2010 | Fcm Young Boys Diekirch - AS Colmar-Berg
09.05.2010 | US Hostert - FC Jeunesse Canach
09.05.2010 | FC Erpeldange 72 - Union 05 Kayl-Tetange
09.05.2010 | FC Victoria Rosport - CS Obercorn
09.05.2010 | FC Wiltz 71 - FC Minerva Lintgen
16.05.2010 | AS Colmar-Berg - Sporting Club Steinfort
16.05.2010 | FC Jeunesse Schieren - FC Koeppchen Wormeldange
16.05.2010 | FC Jeunesse Canach - FC Wiltz 71
16.05.2010 | CS Obercorn - US Hostert
16.05.2010 | FC Minerva Lintgen - Avenir
16.05.2010 | Union 05 Kayl-Tetange - FC Victoria Rosport
21.05.2010 | FC Victoria Rosport - Fcm Young Boys Diekirch
21.05.2010 | US Hostert - Union 05 Kayl-Tetange
21.05.2010 | FC Wiltz 71 - CS Obercorn
21.05.2010 | Avenir - FC Jeunesse Canach
21.05.2010 | FC Koeppchen Wormeldange - FC Minerva Lintgen
21.05.2010 | FC Erpeldange 72 - AS Colmar-Berg
21.05.2010 | Sporting Club Steinfort - FC Jeunesse Schieren
05.06.2010 | US Sandweiler - FC Minerva Lintgen
06.06.2010 | Hobscheid Eischen - US Hostert
Göster
Canlı Skor
Lüksemburg
Promotion d'Honneur
Promotion d'Honneur 09/10 Sezonu
Fcm Young Boys Diekirch - FC Erpeldange 72 maçı
Promotion d'Honneur 09/10
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Promotion d'Honneur | 25
Fcm Young Boys Diekirch
Frank Lessure
15/05/10 - 18:00
1 : 2
FC Erpeldange 72
Jean-Claude Freichel
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır