www.yeniasir.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.yeniasir.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Arjantin
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Primera Nacional
Arjantin Kupası
Copa de la Liga
Copa de la Liga, Kadınlar
Copa de la Liga, Reserves
Liga Profesional, Reserves
Premier Lig, Kadınlar
Primera B
Primera C
Primera D Metropolitana
Profesyonel Lig
Supercopa Internacional
Süper Kupa
Torneo Federal A
Trofeo de Campeones de la Liga Profesional
Trofeo de Campeones, Reserves
Sezon
Primera Nacional B 13/14
Primera Nacional 2024
Primera Nacional 2023
Primera Nacional 2022
Ulusal Lig 2021
Primera Nacional 20/21
Primera Nacional 19/20
Primera Nacional B 18/19
Primera Nacional B 17/18
Primera Nacional B 16/17
Primera Nacional B 2016
Primera Nacional B 2015
Primera Nacional B 2014
Primera Nacional B 12/13
Primera B Nacional 11/12
Primera B Nacional 10/11
Primera B Nacional 09/10
Maçlar
01.06.2014 | CA Patronato Parana - Ferro Carril Oeste
03.08.2013 | CA Talleres de Cordoba - CA Sarmiento
03.08.2013 | Ferro Carril Oeste - Boca Unidos
03.08.2013 | CA Independiente - CA Brown de Adrogue
04.08.2013 | Union De Santa Fe - Villa San Carlos
04.08.2013 | Defensa y Justicia - CA Patronato Parana
04.08.2013 | Douglas Haig - Instituto
04.08.2013 | San Martin San Juan - CA Aldosivi
04.08.2013 | Sp. Belgrano de S. F. - Independiente Rivadavia De Mendoza
04.08.2013 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Atletico Tucuman
05.08.2013 | Almirante Brown - Banfield
06.08.2013 | Crucero del Norte - CA Huracan
10.08.2013 | CA Sarmiento - Union De Santa Fe
12.08.2013 | CA Brown de Adrogue - Defensa y Justicia
13.08.2013 | Villa San Carlos - Almirante Brown
13.08.2013 | CA Huracan - Sp. Belgrano de S. F.
14.08.2013 | CA Aldosivi - Ferro Carril Oeste
14.08.2013 | Banfield - Crucero del Norte
14.08.2013 | CA Patronato Parana - Instituto
14.08.2013 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Gimnasia Esgrima Jujuy
14.08.2013 | Atletico Tucuman - San Martin San Juan
15.08.2013 | CA Talleres de Cordoba - Douglas Haig
15.08.2013 | Boca Unidos - CA Independiente
17.08.2013 | Union De Santa Fe - CA Talleres de Cordoba
17.08.2013 | CA Independiente - CA Aldosivi
17.08.2013 | Gimnasia Esgrima Jujuy - CA Huracan
18.08.2013 | Sp. Belgrano de S. F. - Banfield
18.08.2013 | Defensa y Justicia - Boca Unidos
18.08.2013 | Ferro Carril Oeste - Atletico Tucuman
18.08.2013 | Almirante Brown - CA Sarmiento
18.08.2013 | Douglas Haig - CA Patronato Parana
18.08.2013 | Crucero del Norte - Villa San Carlos
19.08.2013 | San Martin San Juan - Independiente Rivadavia De Mendoza
20.08.2013 | Instituto - CA Brown de Adrogue
24.08.2013 | CA Sarmiento - Crucero del Norte
24.08.2013 | Villa San Carlos - Sp. Belgrano de S. F.
24.08.2013 | CA Aldosivi - Defensa y Justicia
24.08.2013 | Banfield - Gimnasia Esgrima Jujuy
25.08.2013 | Atletico Tucuman - CA Independiente
25.08.2013 | CA Huracan - San Martin San Juan
25.08.2013 | CA Brown de Adrogue - CA Patronato Parana
25.08.2013 | Union De Santa Fe - Douglas Haig
25.08.2013 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Ferro Carril Oeste
25.08.2013 | Boca Unidos - Instituto
26.08.2013 | CA Talleres de Cordoba - Almirante Brown
31.08.2013 | Instituto - CA Aldosivi
31.08.2013 | Ferro Carril Oeste - CA Huracan
31.08.2013 | Defensa y Justicia - Atletico Tucuman
31.08.2013 | Almirante Brown - Union De Santa Fe
01.09.2013 | San Martin San Juan - Banfield
01.09.2013 | Sp. Belgrano de S. F. - CA Sarmiento
01.09.2013 | Douglas Haig - CA Brown de Adrogue
01.09.2013 | CA Patronato Parana - Boca Unidos
01.09.2013 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Villa San Carlos
01.09.2013 | Crucero del Norte - CA Talleres de Cordoba
02.09.2013 | CA Independiente - Independiente Rivadavia De Mendoza
07.09.2013 | Almirante Brown - Douglas Haig
07.09.2013 | CA Sarmiento - Gimnasia Esgrima Jujuy
08.09.2013 | CA Talleres de Cordoba - Sp. Belgrano de S. F.
08.09.2013 | Villa San Carlos - San Martin San Juan
08.09.2013 | Union De Santa Fe - Crucero del Norte
08.09.2013 | Atletico Tucuman - Instituto
08.09.2013 | Boca Unidos - CA Brown de Adrogue
09.09.2013 | Banfield - Ferro Carril Oeste
09.09.2013 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Defensa y Justicia
10.09.2013 | CA Aldosivi - CA Patronato Parana
10.09.2013 | CA Huracan - CA Independiente
13.09.2013 | CA Brown de Adrogue - CA Aldosivi
14.09.2013 | Gimnasia Esgrima Jujuy - CA Talleres de Cordoba
14.09.2013 | Douglas Haig - Boca Unidos
14.09.2013 | Ferro Carril Oeste - Villa San Carlos
14.09.2013 | San Martin San Juan - CA Sarmiento
14.09.2013 | CA Independiente - Banfield
14.09.2013 | Sp. Belgrano de S. F. - Union De Santa Fe
14.09.2013 | Defensa y Justicia - CA Huracan
15.09.2013 | CA Patronato Parana - Atletico Tucuman
15.09.2013 | Instituto - Independiente Rivadavia De Mendoza
15.09.2013 | Crucero del Norte - Almirante Brown
17.09.2013 | Union De Santa Fe - Gimnasia Esgrima Jujuy
17.09.2013 | Banfield - Defensa y Justicia
18.09.2013 | Almirante Brown - Sp. Belgrano de S. F.
19.09.2013 | Villa San Carlos - CA Independiente
19.09.2013 | CA Huracan - Instituto
19.09.2013 | CA Aldosivi - Boca Unidos
19.09.2013 | Crucero del Norte - Douglas Haig
19.09.2013 | CA Sarmiento - Ferro Carril Oeste
19.09.2013 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Patronato Parana
19.09.2013 | Atletico Tucuman - CA Brown de Adrogue
20.09.2013 | CA Talleres de Cordoba - San Martin San Juan
21.09.2013 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Almirante Brown
21.09.2013 | Defensa y Justicia - Villa San Carlos
22.09.2013 | Instituto - Banfield
22.09.2013 | CA Patronato Parana - CA Huracan
22.09.2013 | Sp. Belgrano de S. F. - Crucero del Norte
22.09.2013 | Boca Unidos - Atletico Tucuman
23.09.2013 | CA Brown de Adrogue - Independiente Rivadavia De Mendoza
23.09.2013 | Ferro Carril Oeste - CA Talleres de Cordoba
24.09.2013 | CA Independiente - CA Sarmiento
24.09.2013 | Douglas Haig - CA Aldosivi
24.09.2013 | San Martin San Juan - Union De Santa Fe
29.09.2013 | Banfield - CA Patronato Parana
29.09.2013 | CA Talleres de Cordoba - CA Independiente
29.09.2013 | Almirante Brown - San Martin San Juan
29.09.2013 | Union De Santa Fe - Ferro Carril Oeste
29.09.2013 | Villa San Carlos - Instituto
29.09.2013 | Sp. Belgrano de S. F. - Douglas Haig
29.09.2013 | Crucero del Norte - Gimnasia Esgrima Jujuy
29.09.2013 | Atletico Tucuman - CA Aldosivi
30.09.2013 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Boca Unidos
01.10.2013 | CA Huracan - CA Brown de Adrogue
01.10.2013 | CA Sarmiento - Defensa y Justicia
05.10.2013 | CA Independiente - Union De Santa Fe
05.10.2013 | CA Brown de Adrogue - Banfield
05.10.2013 | CA Aldosivi - Independiente Rivadavia De Mendoza
05.10.2013 | Ferro Carril Oeste - Almirante Brown
06.10.2013 | Douglas Haig - Atletico Tucuman
06.10.2013 | Boca Unidos - CA Huracan
06.10.2013 | CA Patronato Parana - Villa San Carlos
06.10.2013 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Sp. Belgrano de S. F.
07.10.2013 | San Martin San Juan - Crucero del Norte
08.10.2013 | Instituto - CA Sarmiento
08.10.2013 | Defensa y Justicia - CA Talleres de Cordoba
11.10.2013 | CA Independiente - Union De Santa Fe
12.10.2013 | CA Huracan - CA Aldosivi
12.10.2013 | Almirante Brown - CA Independiente
13.10.2013 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Douglas Haig
13.10.2013 | Sp. Belgrano de S. F. - San Martin San Juan
13.10.2013 | Banfield - Boca Unidos
13.10.2013 | CA Sarmiento - CA Patronato Parana
13.10.2013 | Crucero del Norte - Ferro Carril Oeste
14.10.2013 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Atletico Tucuman
14.10.2013 | Union De Santa Fe - Defensa y Justicia
14.10.2013 | CA Talleres de Cordoba - Instituto
15.10.2013 | Villa San Carlos - CA Brown de Adrogue
20.10.2013 | CA Aldosivi - Banfield
20.10.2013 | CA Independiente - Crucero del Norte
20.10.2013 | Instituto - Union De Santa Fe
20.10.2013 | Boca Unidos - Villa San Carlos
21.10.2013 | San Martin San Juan - Gimnasia Esgrima Jujuy
21.10.2013 | Atletico Tucuman - CA Huracan
21.10.2013 | CA Patronato Parana - CA Talleres de Cordoba
21.10.2013 | CA Brown de Adrogue - CA Sarmiento
22.10.2013 | Ferro Carril Oeste - Sp. Belgrano de S. F.
22.10.2013 | Defensa y Justicia - Almirante Brown
22.10.2013 | Douglas Haig - Independiente Rivadavia De Mendoza
24.10.2013 | CA Independiente - Union De Santa Fe
29.10.2013 | Crucero del Norte - Defensa y Justicia
29.10.2013 | Villa San Carlos - CA Aldosivi
29.10.2013 | Union De Santa Fe - CA Patronato Parana
29.10.2013 | Almirante Brown - Instituto
30.10.2013 | Sp. Belgrano de S. F. - CA Independiente
30.10.2013 | CA Sarmiento - Boca Unidos
30.10.2013 | San Martin San Juan - Douglas Haig
30.10.2013 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Ferro Carril Oeste
30.10.2013 | CA Talleres de Cordoba - CA Brown de Adrogue
30.10.2013 | CA Huracan - Independiente Rivadavia De Mendoza
31.10.2013 | Banfield - Atletico Tucuman
02.11.2013 | CA Brown de Adrogue - Union De Santa Fe
03.11.2013 | Instituto - Crucero del Norte
03.11.2013 | CA Aldosivi - CA Sarmiento
04.11.2013 | Boca Unidos - CA Talleres de Cordoba
04.11.2013 | CA Patronato Parana - Almirante Brown
04.11.2013 | Atletico Tucuman - Villa San Carlos
04.11.2013 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Banfield
04.11.2013 | Douglas Haig - CA Huracan
05.11.2013 | Ferro Carril Oeste - San Martin San Juan
05.11.2013 | Defensa y Justicia - Sp. Belgrano de S. F.
05.11.2013 | CA Independiente - Gimnasia Esgrima Jujuy
08.11.2013 | Union De Santa Fe - Boca Unidos
08.11.2013 | Villa San Carlos - Independiente Rivadavia De Mendoza
08.11.2013 | Almirante Brown - CA Brown de Adrogue
08.11.2013 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Defensa y Justicia
09.11.2013 | Crucero del Norte - CA Patronato Parana
09.11.2013 | CA Sarmiento - Atletico Tucuman
09.11.2013 | Ferro Carril Oeste - Douglas Haig
09.11.2013 | San Martin San Juan - CA Independiente
09.11.2013 | Banfield - CA Huracan
10.11.2013 | Sp. Belgrano de S. F. - Instituto
10.11.2013 | CA Talleres de Cordoba - CA Aldosivi
12.11.2013 | CA Brown de Adrogue - Crucero del Norte
13.11.2013 | Boca Unidos - Almirante Brown
13.11.2013 | Douglas Haig - Banfield
14.11.2013 | CA Huracan - Villa San Carlos
14.11.2013 | CA Aldosivi - Union De Santa Fe
14.11.2013 | CA Patronato Parana - Sp. Belgrano de S. F.
14.11.2013 | CA Independiente - Ferro Carril Oeste
14.11.2013 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Sarmiento
14.11.2013 | Atletico Tucuman - CA Talleres de Cordoba
14.11.2013 | Instituto - Gimnasia Esgrima Jujuy
15.11.2013 | Defensa y Justicia - San Martin San Juan
17.11.2013 | Crucero del Norte - Boca Unidos
17.11.2013 | Gimnasia Esgrima Jujuy - CA Patronato Parana
17.11.2013 | Almirante Brown - CA Aldosivi
17.11.2013 | CA Talleres de Cordoba - Independiente Rivadavia De Mendoza
18.11.2013 | Sp. Belgrano de S. F. - CA Brown de Adrogue
18.11.2013 | Ferro Carril Oeste - Defensa y Justicia
19.11.2013 | CA Independiente - Douglas Haig
19.11.2013 | San Martin San Juan - Instituto
19.11.2013 | Villa San Carlos - Banfield
20.11.2013 | Union De Santa Fe - Atletico Tucuman
20.11.2013 | CA Sarmiento - CA Huracan
22.11.2013 | CA Aldosivi - Crucero del Norte
23.11.2013 | Boca Unidos - Sp. Belgrano de S. F.
23.11.2013 | CA Brown de Adrogue - Gimnasia Esgrima Jujuy
23.11.2013 | Defensa y Justicia - CA Independiente
23.11.2013 | Instituto - Ferro Carril Oeste
24.11.2013 | Douglas Haig - Villa San Carlos
25.11.2013 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Union De Santa Fe
25.11.2013 | CA Patronato Parana - San Martin San Juan
26.11.2013 | Banfield - CA Sarmiento
26.11.2013 | CA Huracan - CA Talleres de Cordoba
26.11.2013 | Atletico Tucuman - Almirante Brown
30.11.2013 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Boca Unidos
30.11.2013 | Ferro Carril Oeste - CA Patronato Parana
30.11.2013 | CA Talleres de Cordoba - Banfield
01.12.2013 | Crucero del Norte - Atletico Tucuman
02.12.2013 | San Martin San Juan - CA Brown de Adrogue
02.12.2013 | Sp. Belgrano de S. F. - CA Aldosivi
02.12.2013 | CA Sarmiento - Villa San Carlos
02.12.2013 | CA Independiente - Instituto
03.12.2013 | Defensa y Justicia - Douglas Haig
03.12.2013 | Union De Santa Fe - CA Huracan
03.12.2013 | Almirante Brown - Independiente Rivadavia De Mendoza
06.12.2013 | CA Aldosivi - Gimnasia Esgrima Jujuy
07.12.2013 | Boca Unidos - San Martin San Juan
07.12.2013 | Villa San Carlos - CA Talleres de Cordoba
07.12.2013 | Banfield - Union De Santa Fe
07.12.2013 | CA Brown de Adrogue - Ferro Carril Oeste
08.12.2013 | CA Patronato Parana - CA Independiente
08.12.2013 | CA Huracan - Almirante Brown
09.12.2013 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Crucero del Norte
09.12.2013 | Atletico Tucuman - Sp. Belgrano de S. F.
09.12.2013 | Instituto - Defensa y Justicia
09.12.2013 | Douglas Haig - CA Sarmiento
08.02.2014 | Instituto - Douglas Haig
08.02.2014 | CA Sarmiento - CA Talleres de Cordoba
08.02.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Sp. Belgrano de S. F.
08.02.2014 | Atletico Tucuman - Gimnasia Esgrima Jujuy
08.02.2014 | Banfield - Almirante Brown
08.02.2014 | CA Huracan - Crucero del Norte
09.02.2014 | CA Aldosivi - San Martin San Juan
09.02.2014 | CA Brown de Adrogue - CA Independiente
09.02.2014 | Boca Unidos - Ferro Carril Oeste
10.02.2014 | Villa San Carlos - Union De Santa Fe
11.02.2014 | CA Patronato Parana - Defensa y Justicia
11.02.2014 | Douglas Haig - CA Sarmiento
15.02.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Independiente Rivadavia De Mendoza
15.02.2014 | CA Independiente - Boca Unidos
15.02.2014 | Ferro Carril Oeste - CA Aldosivi
16.02.2014 | Instituto - CA Patronato Parana
16.02.2014 | Defensa y Justicia - CA Brown de Adrogue
17.02.2014 | Douglas Haig - CA Talleres de Cordoba
17.02.2014 | San Martin San Juan - Atletico Tucuman
17.02.2014 | Union De Santa Fe - CA Sarmiento
17.02.2014 | Almirante Brown - Villa San Carlos
18.02.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - CA Huracan
18.02.2014 | Crucero del Norte - Banfield
21.02.2014 | CA Brown de Adrogue - Instituto
21.02.2014 | Villa San Carlos - Crucero del Norte
22.02.2014 | CA Sarmiento - Almirante Brown
22.02.2014 | Boca Unidos - Defensa y Justicia
22.02.2014 | CA Patronato Parana - Douglas Haig
22.02.2014 | CA Talleres de Cordoba - Union De Santa Fe
22.02.2014 | CA Aldosivi - CA Independiente
22.02.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - San Martin San Juan
22.02.2014 | Atletico Tucuman - Ferro Carril Oeste
22.02.2014 | CA Huracan - Gimnasia Esgrima Jujuy
24.02.2014 | Banfield - Sp. Belgrano de S. F.
25.02.2014 | Douglas Haig - Union De Santa Fe
25.02.2014 | Almirante Brown - CA Talleres de Cordoba
26.02.2014 | Ferro Carril Oeste - Independiente Rivadavia De Mendoza
26.02.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Banfield
27.02.2014 | CA Independiente - Atletico Tucuman
27.02.2014 | Defensa y Justicia - CA Aldosivi
27.02.2014 | Crucero del Norte - CA Sarmiento
27.02.2014 | Instituto - Boca Unidos
27.02.2014 | CA Patronato Parana - CA Brown de Adrogue
27.02.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - Villa San Carlos
27.02.2014 | San Martin San Juan - CA Huracan
02.03.2014 | Boca Unidos - CA Patronato Parana
02.03.2014 | Union De Santa Fe - Almirante Brown
03.03.2014 | CA Aldosivi - Instituto
03.03.2014 | CA Brown de Adrogue - Douglas Haig
03.03.2014 | CA Huracan - Ferro Carril Oeste
03.03.2014 | Villa San Carlos - Gimnasia Esgrima Jujuy
04.03.2014 | CA Sarmiento - Sp. Belgrano de S. F.
04.03.2014 | CA Talleres de Cordoba - Crucero del Norte
04.03.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Independiente
04.03.2014 | Atletico Tucuman - Defensa y Justicia
04.03.2014 | Banfield - San Martin San Juan
08.03.2014 | CA Brown de Adrogue - Boca Unidos
09.03.2014 | Ferro Carril Oeste - Banfield
09.03.2014 | San Martin San Juan - Villa San Carlos
09.03.2014 | Instituto - Atletico Tucuman
09.03.2014 | CA Independiente - CA Huracan
09.03.2014 | Douglas Haig - Almirante Brown
09.03.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - CA Sarmiento
09.03.2014 | Defensa y Justicia - Independiente Rivadavia De Mendoza
10.03.2014 | Crucero del Norte - Union De Santa Fe
10.03.2014 | CA Patronato Parana - CA Aldosivi
10.03.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - CA Talleres de Cordoba
14.03.2014 | CA Huracan - Defensa y Justicia
14.03.2014 | Almirante Brown - Crucero del Norte
15.03.2014 | Boca Unidos - Douglas Haig
15.03.2014 | CA Aldosivi - CA Brown de Adrogue
15.03.2014 | CA Sarmiento - San Martin San Juan
15.03.2014 | Atletico Tucuman - CA Patronato Parana
15.03.2014 | Villa San Carlos - Ferro Carril Oeste
15.03.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Instituto
16.03.2014 | Union De Santa Fe - Sp. Belgrano de S. F.
16.03.2014 | Banfield - CA Independiente
17.03.2014 | CA Talleres de Cordoba - Gimnasia Esgrima Jujuy
18.03.2014 | CA Brown de Adrogue - Atletico Tucuman
19.03.2014 | Boca Unidos - CA Aldosivi
20.03.2014 | CA Independiente - Villa San Carlos
20.03.2014 | Ferro Carril Oeste - CA Sarmiento
20.03.2014 | Douglas Haig - Crucero del Norte
20.03.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - Almirante Brown
20.03.2014 | Instituto - CA Huracan
20.03.2014 | CA Patronato Parana - Independiente Rivadavia De Mendoza
20.03.2014 | Defensa y Justicia - Banfield
21.03.2014 | San Martin San Juan - CA Talleres de Cordoba
21.03.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Union De Santa Fe
23.03.2014 | CA Huracan - CA Patronato Parana
23.03.2014 | Atletico Tucuman - Boca Unidos
23.03.2014 | Crucero del Norte - Sp. Belgrano de S. F.
24.03.2014 | CA Aldosivi - Douglas Haig
24.03.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Brown de Adrogue
24.03.2014 | Villa San Carlos - Defensa y Justicia
24.03.2014 | Almirante Brown - Gimnasia Esgrima Jujuy
24.03.2014 | CA Talleres de Cordoba - Ferro Carril Oeste
24.03.2014 | Banfield - Instituto
25.03.2014 | Union De Santa Fe - San Martin San Juan
25.03.2014 | CA Sarmiento - CA Independiente
29.03.2014 | CA Brown de Adrogue - CA Huracan
29.03.2014 | CA Independiente - CA Talleres de Cordoba
29.03.2014 | Instituto - Villa San Carlos
30.03.2014 | CA Aldosivi - Atletico Tucuman
30.03.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Crucero del Norte
30.03.2014 | Boca Unidos - Independiente Rivadavia De Mendoza
30.03.2014 | San Martin San Juan - Almirante Brown
01.04.2014 | Ferro Carril Oeste - Union De Santa Fe
01.04.2014 | CA Patronato Parana - Banfield
01.04.2014 | Douglas Haig - Sp. Belgrano de S. F.
01.04.2014 | Defensa y Justicia - CA Sarmiento
05.04.2014 | CA Huracan - Boca Unidos
05.04.2014 | Almirante Brown - Ferro Carril Oeste
05.04.2014 | Atletico Tucuman - Douglas Haig
05.04.2014 | CA Talleres de Cordoba - Defensa y Justicia
05.04.2014 | Union De Santa Fe - CA Independiente
06.04.2014 | CA Sarmiento - Instituto
06.04.2014 | Villa San Carlos - CA Patronato Parana
06.04.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Aldosivi
06.04.2014 | Banfield - CA Brown de Adrogue
06.04.2014 | Crucero del Norte - San Martin San Juan
07.04.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - Gimnasia Esgrima Jujuy
09.04.2014 | Almirante Brown - Crucero del Norte
12.04.2014 | Defensa y Justicia - Union De Santa Fe
12.04.2014 | CA Brown de Adrogue - Villa San Carlos
12.04.2014 | San Martin San Juan - Sp. Belgrano de S. F.
12.04.2014 | Instituto - CA Talleres de Cordoba
13.04.2014 | CA Aldosivi - CA Huracan
13.04.2014 | CA Patronato Parana - CA Sarmiento
13.04.2014 | Boca Unidos - Banfield
14.04.2014 | Douglas Haig - Gimnasia Esgrima Jujuy
14.04.2014 | Atletico Tucuman - Independiente Rivadavia De Mendoza
15.04.2014 | Ferro Carril Oeste - Crucero del Norte
15.04.2014 | CA Independiente - Almirante Brown
18.04.2014 | Villa San Carlos - Boca Unidos
18.04.2014 | Union De Santa Fe - Instituto
19.04.2014 | CA Huracan - Atletico Tucuman
19.04.2014 | Almirante Brown - Defensa y Justicia
19.04.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Douglas Haig
19.04.2014 | Banfield - CA Aldosivi
20.04.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - San Martin San Juan
21.04.2014 | CA Talleres de Cordoba - CA Patronato Parana
21.04.2014 | CA Sarmiento - CA Brown de Adrogue
21.04.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - Ferro Carril Oeste
22.04.2014 | Crucero del Norte - CA Independiente
26.04.2014 | Douglas Haig - San Martin San Juan
26.04.2014 | Defensa y Justicia - Crucero del Norte
26.04.2014 | CA Brown de Adrogue - CA Talleres de Cordoba
26.04.2014 | CA Aldosivi - Villa San Carlos
27.04.2014 | CA Patronato Parana - Union De Santa Fe
27.04.2014 | Boca Unidos - CA Sarmiento
27.04.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Huracan
28.04.2014 | Instituto - Almirante Brown
28.04.2014 | Atletico Tucuman - Banfield
29.04.2014 | Ferro Carril Oeste - Gimnasia Esgrima Jujuy
29.04.2014 | CA Independiente - Sp. Belgrano de S. F.
03.05.2014 | CA Huracan - Douglas Haig
03.05.2014 | Villa San Carlos - Atletico Tucuman
03.05.2014 | CA Sarmiento - CA Aldosivi
03.05.2014 | Crucero del Norte - Instituto
04.05.2014 | Banfield - Independiente Rivadavia De Mendoza
04.05.2014 | CA Talleres de Cordoba - Boca Unidos
04.05.2014 | Union De Santa Fe - CA Brown de Adrogue
04.05.2014 | Almirante Brown - CA Patronato Parana
04.05.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - CA Independiente
05.05.2014 | San Martin San Juan - Ferro Carril Oeste
05.05.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - Defensa y Justicia
09.05.2014 | CA Brown de Adrogue - Almirante Brown
09.05.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Villa San Carlos
10.05.2014 | CA Independiente - San Martin San Juan
10.05.2014 | Defensa y Justicia - Gimnasia Esgrima Jujuy
10.05.2014 | Instituto - Sp. Belgrano de S. F.
10.05.2014 | Boca Unidos - Union De Santa Fe
10.05.2014 | Atletico Tucuman - CA Sarmiento
10.05.2014 | Douglas Haig - Ferro Carril Oeste
10.05.2014 | CA Aldosivi - CA Talleres de Cordoba
10.05.2014 | CA Huracan - Banfield
11.05.2014 | CA Patronato Parana - Crucero del Norte
14.05.2014 | Villa San Carlos - CA Huracan
14.05.2014 | Almirante Brown - Boca Unidos
15.05.2014 | Ferro Carril Oeste - CA Independiente
15.05.2014 | CA Talleres de Cordoba - Atletico Tucuman
15.05.2014 | Union De Santa Fe - CA Aldosivi
15.05.2014 | CA Sarmiento - Independiente Rivadavia De Mendoza
15.05.2014 | Crucero del Norte - CA Brown de Adrogue
15.05.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - CA Patronato Parana
15.05.2014 | San Martin San Juan - Defensa y Justicia
15.05.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - Instituto
16.05.2014 | Banfield - Douglas Haig
18.05.2014 | CA Huracan - CA Sarmiento
18.05.2014 | Atletico Tucuman - Union De Santa Fe
19.05.2014 | CA Patronato Parana - Gimnasia Esgrima Jujuy
19.05.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - CA Talleres de Cordoba
19.05.2014 | CA Brown de Adrogue - Sp. Belgrano de S. F.
20.05.2014 | Douglas Haig - CA Independiente
20.05.2014 | CA Aldosivi - Almirante Brown
20.05.2014 | Defensa y Justicia - Ferro Carril Oeste
20.05.2014 | Instituto - San Martin San Juan
20.05.2014 | Boca Unidos - Crucero del Norte
21.05.2014 | Banfield - Villa San Carlos
24.05.2014 | Almirante Brown - Atletico Tucuman
24.05.2014 | Ferro Carril Oeste - Instituto
24.05.2014 | CA Independiente - Defensa y Justicia
25.05.2014 | CA Sarmiento - Banfield
25.05.2014 | Crucero del Norte - CA Aldosivi
25.05.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - CA Brown de Adrogue
25.05.2014 | Union De Santa Fe - Independiente Rivadavia De Mendoza
25.05.2014 | San Martin San Juan - CA Patronato Parana
26.05.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - Boca Unidos
26.05.2014 | Villa San Carlos - Douglas Haig
26.05.2014 | CA Talleres de Cordoba - CA Huracan
31.05.2014 | Douglas Haig - Defensa y Justicia
31.05.2014 | CA Brown de Adrogue - San Martin San Juan
31.05.2014 | Boca Unidos - Gimnasia Esgrima Jujuy
31.05.2014 | CA Aldosivi - Sp. Belgrano de S. F.
31.05.2014 | Independiente Rivadavia De Mendoza - Almirante Brown
31.05.2014 | Villa San Carlos - CA Sarmiento
31.05.2014 | Banfield - CA Talleres de Cordoba
01.06.2014 | CA Huracan - Union De Santa Fe
01.06.2014 | Instituto - CA Independiente
02.06.2014 | Atletico Tucuman - Crucero del Norte
06.06.2014 | CA Talleres de Cordoba - Villa San Carlos
07.06.2014 | Union De Santa Fe - Banfield
07.06.2014 | CA Sarmiento - Douglas Haig
07.06.2014 | Defensa y Justicia - Instituto
07.06.2014 | Crucero del Norte - Independiente Rivadavia De Mendoza
07.06.2014 | San Martin San Juan - Boca Unidos
08.06.2014 | Almirante Brown - CA Huracan
08.06.2014 | Gimnasia Esgrima Jujuy - CA Aldosivi
08.06.2014 | Ferro Carril Oeste - CA Brown de Adrogue
08.06.2014 | CA Independiente - CA Patronato Parana
08.06.2014 | Sp. Belgrano de S. F. - Atletico Tucuman
11.06.2014 | CA Independiente - CA Huracan
Göster
Canlı Skor
Arjantin
Primera Nacional
Primera Nacional B 13/14 Sezonu
CA Patronato Parana - Ferro Carril Oeste maçı
Primera Nacional B 13/14
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Primera Nacional | 41
CA Patronato Parana
Mario Sciacqua
01/06/14 - 22:00
0 : 0
0 : 0 1. Devre
0 : 0 2. Devre
Ferro Carril Oeste
Fabio Radaelli
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır